شرایط استفادهقوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات ارسال قطعه، به موارد ذیل توجه فرمایید:

 

  • هنگام تکميل پروفايل خود جهت دريافت محصول حتما شماره حساب يا شماره کارت عضو سامانه شتاب بایستی ارائه شود.

  • قطعات ثبت شده توسط مشتری، در صورت موجود بودن، حداکثر ظرف --- روز برای ساکنین تهران و ------ روز برای ساکنین شهرستان ارسال می گردد.

  • مشتریان می‌توانند به آسانی سفارش‌های خود را در سایت ثبت کرده و توسط یکی از روش‌های پرداخت موجود در سایت آن را تسویه کنند.

  • در هنگام ثبت سفارش، تمامی کدهای پیگیری برای مشتری ارسال می‌شود.

  • ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین  موجود در این سایت از سوی کاربر می باشد. لذا مشتری موظف است قبل از هر گونه ثبت سفارش این قوانین را به دقت مطالعه و در صورتیکه با آنها موافق است، سفارش را برای استعلام ارسال نماید.

  • ما متعهد می‏‌شویم در حد توان از حریم شخصی مشتریان خود دفاع کنیم و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده ایشان را از سایت  توسعه دهیم.

  •  مهلت زمان تکمیل اطلاعات پس از ثبت سفارش برای هر مشتری ----- می باشد.  چنانچه مشتریان در مهلت مشخص شده سفارش خود را نهایی نفرمایند، سفارش آنها ناتمام تلقی شده و دیگر امکان نهایی کردن آن را نخواهند داشت. در چنین شرایطی سفارش لغو شده و از حساب مشتری مبلغی کسر نمی گردد.

عودت دادن قطعات:

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید، مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ---- ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد. عودت دادن قطعه تحت شرایط ذیل امکانپذیر می باشد:

·عدم کارایی محصول به نحوی که مشکل از طرف شرکت سازنده و یا ارسال کننده باشد.

·تفاوت در محصول ثبت سفارش شده با محصول دریافتی

·کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور میرسد. درصورت آسیب دیدن قطعات در حین حمل و نقل، قطعات عودت گرفته می شوند.

·مشتری موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت داده و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.

· در صورتیکه مشتری بدون تطبیق دادن سفارش با کالا، آن را از بسته بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت وجود ندارد.

·در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط سام سرویس دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود.

روشهای پرداخت:

---

روشهای ارسال سفارش ها:

---

کلیه اصول و رویه‏‌های این سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. چنانچه در هر کدام از موارد ذکر شده تغییراتی ایجاد شود، موارد تغییر یافته در همین سایت اعلام می گردد.