درباره ماشرکت سام سرویس با هدف ارائه خدمات برتر به مشتریانی که محصولات سامسونگ با ضمانت رسمی شرکت را خریداری نموده اند ، تأسیس گردید تا بتواند با بکا رگیری تمام امکانات  و نیروی انسانی خود ،در سریعترین زمان، وبا بالاترین کیفیت و بیشترین سطح رضایتمندی مشتری ،وظیفه خود را در خدمت به هموطنان انجام دهد.

شرکت سام سرویس با بیش از 900 نمایندگی فعال در سرتاسر کشور و برخورداری از کارشناسان و تکنسین های کارآزموده با توان فنی و مهارت های بالای رفتاری آماده است تا تنها با یک تماس مشتریان خویش، به ارائه خدمت بپردازد و در این میان کسب رضایت مشتریان در بالاترین سطح آن،  از جمله مهمترین دستاوردهای این شرکت می باشد.

سام سرویس با کنترل و سازماندهی شبکه گسترده خدماتی به همراه تیمی متخصص و مجرب توانسته است شاخص های کلیدی خدمات از جمله سرعت خدمت رسانی و میزان رضایت مشتریان را هدف قرار داده و شیوه ارائه خدمات را در جهت افزایش رضایت مشتریان مدیریت کند. از سوی دیگر، تکنسین های آنلاین و سیار با امکان رویت لحظه به لحظه مکان جغرافیایی آن ها، مدیریت و نظارت بر شبکه خدمت رسانی را برای ما فراهم ساخته است و در این میان، نوآوری در ارائه خدمات، به کار گیری سرویس آنلاین، بستر نرم افزاری و سخت افزاری قدرتمند، بهبود روش های مدیریت ارتباط نمایندگان فروش در جهت همسو کردن خدمات پس از فروش و شبکه فروش، زیرساخت های لازم را برای صیانت از حقوق مشتریان و ارتقای سطح خدمتگزاری را مهیا کرده اند.

 

گواهینامه ها:

حفظ و ارتقای رضایت مشتریان مهمترین هدف برای سام سرویس به شمار می آید و بدین منظور با سرمایه گذاری و بکار گیری  پرسنل آموزش دیده، ارائه خدمات بموقع و مطمئن، استفاده از قطعات با کیفیت بالا، ارائه خدمات در محل مورد انتظار مشتری، جبران خسارات احتمالی وارده به مشتریان و ... سطح کمی و کیفی خدمات خویش را به حدی برساند تا آزمون های سازمان های ارزیاب را با موفقیت پشت سرگذاشته و موفق به دریافت گواهینامه های ایزو 10004،  ایزو 10002 و ایزو 9001 گردد.